Hazır Doğal Rulo Çim

Peyzaj düzenlemeleri ve alanlarınızın vazgeçilmez ürünleri arasında en önemli yerlerden birine de çim sahiptir. Rulo çim veya tohum olarak alanlarınızda kullanabilirsiniz. Kullanım amacı, çim alanın hazır hale geleceği zaman, kullanılacak yerin durumuna, içinde bulunulan mevsim gibi etkenler göz önünde bulundurularak tercih yapılabilmektedir. Son dönemlerde rulo çim daha yoğun olarak talep görmektedir.
Rulo çimi sizin için önceden özenle yetiştirip ve toprağı ile birlikte kaldırılıp ayağınıza kadar getirebilir. Güzel bir çim için haftalarca uğraşıp, "ya çıkmazsa, ya bazı yerler kel kalırsa, üstüne basabilirmiyim" endişelerine gerek kalmaz, size sadece keyfini sürmek kalır.


Rulo halindeki hazır çim, bahçenize çok kolay bir şekilde, evinizdeki halı gibi serilebilir. Size sadece ihtiyacınıza uygun çeşitleri seçmek kalıyor.

Hazır çim serildikten 10-15 gün sonra rahatlıkla üzerine basabilir, ihtiyaç duyduğunuz faaliyetleri yapabilirsiniz

  • Bahçenizde keşif yapıyoruz.
  • Toprak analizi
  • Çim ihtiyacı tespit edilir.
  • İhtiyaca göre toprak ve gübre takviyesi yapılır, rulo çim uygulanır.


Rulo Çim M2 fiyat olarak İstanbul içerisinde en uygun rulo çim metrekare fiyatı ile bahçenize getiriyoruz. Rulo çim uygulamasında gerekli zemini hazırlıyoruz. Rulo çimi uygulamasından sonra isterseniz rulo çim bakım hizmeti vermekteyiz.

Hazır doğal rulo çim

Hemen Bilgi ve Teklif İsteyin. Çok hızlı bir ekibiz :) Aynı gün içinde geri dönüyoruz.

En iyisi arayın, konuşalım.

0535 395 50 72