bahçe bakımı, bahçe, bahçe düzenleme, istanbul, bahçıvan, bahce bakim, bahçe, peyzaj, peyzaj bakım

Hakkımızda

Doğayı sevmekle başladı her şey. Doğaya hayranlıkları ile işlerine aşık olan insanlar Mutlu Bahçeler'de. Mutlu Bahçeler 20 yıllık deneyime sahip İstanbul Bahçe ve Peyzaj hizmetlerine aittir.

Betonlaşan binalar arasında yeşil alan tasarlarken her zaman doğanın ve sizlerin mutluluğu için en iyi ürünleri seçiyoruz. 

Bahçe bakım, peyzaj planlama, peyzaj uygulama, çim uygulamaları, rulo çim hizmetleri ve her türlü bahçe işlerinde sizlere destek veriyoruz.

Teraslarda minik bahçeler,  beton duvarların üzerine yaşayan dikey bahçeler, ortak yaşam alanlarında dostluğun ve samimiyetin doğal oluşumunu destekleyen mekanlar tasarlıyoruz. Çatıları yeşil bahçelere dönüştürüyoruz.


Dostlarınızı ağırladığınız, kahvenizi yudumladığımız, çocuklarınızla oynadığınız, bir köşesinde kitap okuduğunuz yada bir bölümünü organik sebzelere ayırıp mahsulünü ellerinizle topladığınız keyifli bir bahçe için sizlere destek veriyoruz

Uyguladığımız bu alanların devamlılığını ve her mevsim yaşanılır kılınmasını tecrübeli bahçıvanlardan oluşan bakım ekibimiz tarafından sağlıyoruz 

Hemen Bilgi ve teklif alın