image11

Hakkımızda

Doğayı sevmekle başladı her şey. Doğaya hayranlıkları ile işlerine aşık olan insanlar Mutlu Bahçeler'de. Mutlu Bahçeler 20 yıllık deneyime sahip İstanbul Bahçe ve Peyzaj hizmetlerinin hayalinin bir parçasıdır.


Betonlaşan binalar arasında yeşil alan tasarlarken her zaman doğanın ve sizlerin mutluluğu için en iyi ürünleri seçiyoruz. 

Yeşil ofis, bahçe bakım, bahçe düzenleme, peyzaj planlama, peyzaj uygulama, çim uygulamaları ve aslında bahçenize dair her şey ile sizlere destek veriyoruz.

Teraslarda minik bahçeler,  beton duvarların üzerine yaşayan dikey bahçeler, ofisleri daha fazla nefes alanıbilen mekanlara, ortak yaşam alanlarında dostluğun ve samimiyetin doğal oluşumunu destekleyen mekanlar tasarlıyoruz. 


Dostlarınızı ağırladığınız, kahvenizi yudumladığımız, çocuklarınızla oynadığınız, bir köşesinde kitap okuduğunuz yada bir bölümünü organik sebzelere ayırıp mahsulünü ellerinizle topladığınız keyifli bir bahçe için sizlere destek veriyoruz

Uyguladığımız bu alanların devamlılığını ve her mevsim yaşanılır kılınmasını tecrübeli bahçıvanlarımızla periyodik bakımlarını yapıyoruz.

HEMEN BİLGİ VE TEKLİF AL